هبلکس

 هبلکس ( AAC )

بلوک هبلکس با نام های ACC و ALC نیز شناخته می شود. بلوک هبلکس یک ماده ساختمانی سبک و پیش ساخته است که خواص عایق بودن و مقاوم بودن در برابر آتش و حشرات را دارا است.

بلوک هبلکس به علت ویژگی عایق بودن در برابر آتش، گرما و صدا ماده ساختمانی ویژه و منحصر به فردی است. همچنین استفاده از این بلوک موجب افزایش کارایی، انعطاف پذیری در ساخت و افزایش دوام ساختمان می گردد.

بلوک سیپورکس عایق حرارتی مناسبی است و همچنین ازجذب آکوستیک مناسبی نیز برخوردار است. این بلوک در برابر آتش و آفات نیز مقاوم است و نسبت به مصالح ساختانی سنتی برتری های چشمگیری از لحاظ اقتصادی و سازگاری با محیط زیست دارا است.

شگفت انگیزترین ماده ساختمانی جهان

انعطاف پذیری منحصر به فرد، خواص ساختاری و فیزیکی سیپورکس در سراسر جهان مورد پذیرش و تشویق همگان قرار گرفته است. این نوع بلوک برای اکثر مناطق آب و هوایی و همچنین مناطق زلزله خیز مناسب است.
بلوک سیپورکس به علت ویژگی هایش به عنوان یک محصول دوست دار محیط زیست شناخته می شود. افزایش استفاده از هبلکس با حفظ و نگهداری جنگل های سیاره ما کمک فراوانی می کند.

جذب صدا

جذب صدا بلوک هبلکس بین ۳۸ تا ۴۰ دسیبل است که این محصول را برای سالن های همایش، سالن های تئاتر و محیط های اداری مناسب می سازد.

راحتی در کار

می توانید با سیپورکس مشابه چوب رفتار نمایید. می توانید آنرا سوراخ کنید، ببریدد و یا بر روی آن شیار ایجاد نمایید. این ویژگی موجب می گردد تا لوله کشی، سیم کشی های برق و … به راحتی صورت گیرد.

هبلکس دوستدار محیط زیست

به علت ویژگی عایق بودن و کاهش مصرف انرژی، سیپورکس در ساخت ساختمان های سبز کاربرد فراوانی دارد.
۴۸ کشور در سراسر جهان از بلوک سیپورکس استفاده می کنند.